производи

Контактирајте не

Потпирање METAL RESOURCE CO., LTD

адреса

Hi-Tech информации плоштадот С-909, Nankai округ, Тијанџин во Кина

Е-пошта

adminylt@reliancesteel.cn

телефон

+ 86-022-59518966

+86 13012201066

Факс: + 86-022-59518966

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?