Produkte

Favorshme MS Angle Price

Përshkrim i shkurtër:

Angle Steel Products Angle Steel Grade Q235B,Q345B,Q420B/C,Q460C,SS400/SS540,S235JR/S235J0/S235J2, S275JR/S275J0/S275J2,S355JR/S355J0/S355J2 Specification 20*20–200*200mm Length 6m, 12m,Large quantity can be customized Technique Hot rolled Application Widely used in various building structure and engineering structure, such as the beam, bridges, transmission tower, lifting transportation machinery, ship, industrial furnace, reaction tower and container frame etc. Payment ...


Detail Product

Produkt Tags

Angle çeliku

Produkte Angle çeliku
Gradë Q235B, Q345B, Q420B / C, Q460C, SS400 / SS540, S235JR / S235J0 / S235J2,
S275JR / S275J0 / S275J2, S355JR / S355J0 / S355J2
Specifikim 20 * 20-200 * 200mm
gjatësi 6m, 12m, sasi të mëdha mund të personalizohet
teknikë Hot petëzuara
Aplikacion përdorur gjerësisht në strukturën e ndërtimit të ndryshme dhe struktura inxhinierike, të tilla si rreze, ura, kulla e transmetimit, Forklift transportit, anije, furre industriale, reagimit kullë dhe kornizë enë etj
Kushtet e pagesës L / C, T / T ose perëndimore Bashkimi

图片 1

图片 2

图片 3

图片 41

Informacione të Kompanisë

图片 4

Tianjin Mbështetja Company, është e specializuar në prodhimin e tubave prej çeliku. dhe shumë shërbimeve të veçanta mund të bëhet për ju. të tilla si përfundon trajtim, sipërfaqe të përfunduar, me pajisje, ngarkimit të gjitha llojet e mallrave madhësive 'në enë së bashku, dhe kështu me radhë.

图片 5

Zyra jonë është e vendosur në Nankai Distric, qyteti Tianjin, pranë Pekinit, kryeqytetin e Kinës, dhe me location.It shkëlqyer merr vetëm 2 orë nga Aeroporti Pekin Ndërkombëtare për kompaninë tonë me shpejtësi të lartë rail.and mallrat mund të dorëzohet nga fabrika tonë të portit Tianjin për 2 orë. ju mund të marrë 40 minuta nga zyra jonë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tianjin Beihai me metro.图片 6

rekord Export:

India, Pakistani, Taxhikistani, Tajlanda, Mianmar, Australia, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Kuvajt, Mauritius, Maroku, Paraguay, Ghana, Fiji, Oman, Republika Çeke, Kuvajti, Korea dhe kështu me radhë. 

Packaging & Shipping

图片 7

Shërbimet tona:
 
1.We mund të bëjë urdhra të veçantë accoding për requestments e konsumatorëve.
2.we edhe mund të sigurojë të gjitha llojet e gypave të çelikut madhësive.
3.Të gjitha procesi i prodhimit janë bërë në bazë të ISO 9001: rreptësisht 2008.
4.Sample: të lirë dhe madhësive të ngjashme ato.
Termat 5.Trade: FOB / CFR / CIF
rendit 6.Small: mirëpritur


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products