Produkte

FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Jeni fabrika apo kompani tregtare?

Po, ne jemi fabrikë në Tianjin të Kinës nga viti 2001. Ne mund të ju jap çmimin fabrikës direkt.

A mund të japin mostra?

I sigurt, por kjo është vetëm për madhësi normale, dhe mallrave do të paguhet nga ju.

Çfarë është MQO juaj?

1tons, është më mirë për tufa.

A keni mallra Stockist?

Po, por ju duhet të dërgoni me madhësitë që ju duhet, më lejoni të kontrolloni atë për ju.

 Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit. Ne gjithashtu përdorim paketim specializuar rrezik për mallrat e rrezikshme dhe të vlefshme, transportuesit ftohtë magazinimit për temperaturë artikujve të ndjeshme. paketimin Specialist dhe kërkesat jo-standarde paketim mund të pësojë një pagesë shtesë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

depozitave 30% paraprakisht, bilanci 70% kundër kopje B / L.

Ose L / C, në shikim ose të tjerët mund të jetë diskutim

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Duan të punojnë me ne?