SPIRAL STEEL PIPE factory and suppliers | RELIANCE

RELIANCE METAL RESOURCE CO.,LTD

Jinghai District Tianjin City, China
  • adminylt@reliancesteel.cn
  • + 86-022-59518966

SPIRAL STEEL PIPE

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

ProduktPërshkrimi

1

standard BS1387, GB3091, ASTMA53, B36.10, BS EN1029, GB / T9711 etj
material API 5L, ASTM A53 gra, BPGJ; STKM11, ST37, ST52, 16Mn, etj.
trillim përfundon thjeshtë, prerja, etj
 Trajtim sipërfaqësor 1. PVC, e zezë dhe ngjyrë pikturë
2. vaj transparent, anti-ndryshket vaj
3. Sipas klientët kërkesë
paketë Bundle, qese plastike, etj; Bulk
   Të tjerët Ne mund të bëjmë urdhëra të veçanta si kërkesës së klientit.
Ne gjithashtu mund të ofrojë të gjitha llojet e gypave të çelikut uritur.
Gjithë procesi i prodhimit janë bërë nën ISO9001: 2008 rreptësisht

 

2

Procesi i prodhimit

3

Informacione të Kompanisë

4

Tianjin Mbështetja Company, është e specializuar në prodhimin e tubave prej çeliku. dhe shumë shërbimeve të veçanta mund të bëhet për ju. të tilla si përfundon trajtim, sipërfaqe të përfunduar, me pajisje, ngarkimit të gjitha llojet e mallrave madhësive 'në enë së bashku, dhe kështu on.g

5

Zyra jonë është e vendosur në Nankai Distric, qyteti Tianjin, pranë Pekinit, kryeqytetin e Kinës, dhe me location.It shkëlqyer merr vetëm 2 orë nga Aeroporti Pekin Ndërkombëtare për kompaninë tonë me shpejtësi të lartë rail.and mallrat mund të dorëzohet nga fabrika tonë të portit Tianjin për 2 orë. ju mund të marrë 40 minuta nga zyra jonë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tianjin Beihai me metro.

6

rekord Export:

India, Pakistani, Taxhikistani, Tajlanda, Mianmar, Australia, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Kuvajt, Mauritius, Maroku, Paraguay, Ghana, Fiji, Oman, Republika Çeke, Kuvajti, Korea dhe kështu me radhë. tub stel galvanizuar

Packaging & Shipping

7

Shërbimet tona:

1.Samples: lirë, por mallrave do të paguhet nga ju.

2.Lenght: çdo gjatësi mund të jetë prerë për ju.

3.Quality: të pranojë inspektimin e palës së tretë.

4.OEM: OK

5.Marking: logo kompani, emri i kompanisë, specifikim mund të pikturuar në tubacione.

Dokumentet 6.OC mund të ofrohen.


  • Paraardhëse
  • Next:

  •