Produkte

Fabrika e drejtpërdrejtë ngjitur tub pregalvanized steeltube

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Standard ASTM A523, BS EN10219 ,GB3091,ASTMA335M,BS 1387, GB/T9711 etc Material Q195, Q235, Q345; A200,A333 Gr6,A335 P5 etc Fabrication Plain ends, cutting, etc  Surface Treatment 1. PVC,black and color painting 2. Transparent oil,anti-rust oil 3. According to clients requirement Package Bundle;Bulk;Plastic bags ,etc    Others We can do special orders as customer’s requirement. We also can provide all kinds of steel hollow pipes. All the product...


Detail Product

Produkt Tags

përshkrim i produktit

1

standard ASTM A523, BS EN10219, GB3091, ASTMA335M, BS 1387, GB / T9711 etj
material Q195, Q235, Q345; A200, A333 Gr6, A335 P5 etj
trillim përfundon thjeshtë, prerja, etj
 Trajtim sipërfaqësor 1. PVC, e zezë dhe ngjyrë pikturë
2. vaj transparent, anti-ndryshket vaj
3. Sipas klientët kërkesë
paketë Bundle, qese plastike, etj; Bulk
   Të tjerët Ne mund të bëjmë urdhëra të veçanta si kërkesës së klientit.
Ne gjithashtu mund të ofrojë të gjitha llojet e gypave të çelikut uritur.
Gjithë procesi i prodhimit janë bërë nën ISO9001: 2008 rreptësisht

2

Procesi i prodhimit

3

Informacione të Kompanisë

4

Tianjin Mbështetja Company, është e specializuar në prodhimin e tubave prej çeliku. dhe shumë shërbimeve të veçanta mund të bëhet për ju. të tilla si përfundon trajtim, sipërfaqe të përfunduar, me pajisje, ngarkimit të gjitha llojet e mallrave madhësive 'në enë së bashku, dhe kështu on.g

5

Zyra jonë është e vendosur në Nankai Distric, qyteti Tianjin, pranë Pekinit, kryeqytetin e Kinës, dhe me location.It shkëlqyer merr vetëm 2 orë nga Aeroporti Pekin Ndërkombëtare për kompaninë tonë me shpejtësi të lartë rail.and mallrat mund të dorëzohet nga fabrika tonë të portit Tianjin për 2 orë. ju mund të marrë 40 minuta nga zyra jonë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tianjin Beihai me metro.

6

rekord Export:

India, Pakistani, Taxhikistani, Tajlanda, Mianmar, Australia, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Kuvajt, Mauritius, Maroku, Paraguay, Ghana, Fiji, Oman, Republika Çeke, Kuvajti, Korea dhe kështu me radhë. tub stel galvanizuar

Packaging & Shipping

7

Shërbimet tona:

1.Samples: lirë, por mallrave do të paguhet nga ju.

2.Lenght: çdo gjatësi mund të jetë prerë për ju.

3.Quality: të pranojë inspektimin e palës së tretë.

4.OEM: OK

5.Marking: logo kompani, emri i kompanisë, specifikim mund të pikturuar në tubacione.

Dokumentet 6.OC mund të ofrohen.


  • Paraardhëse
  • Next:

  • Related Products